top of page

Katılacağınız etkinliklerde çocuklarınızın daha sade ama tam anlamıyla abiye olan bir elbiseyi giymesini tercih ediyorsanız, yırtmaç dantelli detayları bulunan, açık pembe renkli ve çiçekler ile canlandırılmış bu abiyeyi tercih edebilirsiniz.

Etek bölümünün balerin tarzına sahip olmasından dolayı, kabarık bir görünüm sağlamaktadır. Volanlı kol detayları ile birlikte, parlak kuşağı ile farklı bir hava katılan abiye elbisenin, uzun kollu olması, gece eğlencelerinde iyi bir tercih olacaktır.

Ürünü incelemek için tıklayın.

Tüm kız çocuk abiye modellerini sitemizden inceleyebilir, ayrıca İnstagram'dan @Pikinini hesabımızı takip ederek, yeni modellerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

11 görüntüleme0 yorum

Müzik ruhun gıdasıdır. Bunu balerin tasarımlı abiye ve abiyenin altındaki notalar ile birlikte yakalayabilir, tülün asilliği ve yaka bölgesindeki kurdele ile birlikte elde edilmiş olan ön kısım tasarımı sayesinde, harika bir elbise ile taçlandırabilirsiniz.

Lacivert kumaş ve bir alt tonun tülü sayesinde, ana renklerinin dahi asil durduğu bu abiyede, üzerinde ki canlı renkler ile birlikte, harika bir seçim yapmış olacaksınız.

Ürünü incelemek için tıklayın.

3 görüntüleme0 yorum

Kız çocuk abiye elbiseler ile düğün, nişan, özel gün ve davetlerde çocuğunuzun harika görünmesini sağlayabilirsiniz. En özel günler için güzel kıyafetler almak istiyor ama fiyatların yüksek olması canınızı mı sıkıyor? Artık bunları düşünmeyin ve Pikinini'nin tadını çıkarın.Kalabalık bir akraba grubunuz var ve her yıl birkaç düğün mü oluyor? O zaman abiye tercihlerini bir üstte taşıyabilirsiniz. Genel olarak genç kız tercihleri arasında yer alan abiye tasarımı, kollarında ki fırfır detayları ile birlikte, kuşak bölgesindeki pudra renginin üzerindeki gül sayesinde, düğünlerin vazgeçilmezi olacaktır.

Kızınıza daha farklı bir hava katacak olan bu abiye elbise, gündelik giyime uygun olmakla birlikte, özel günler için birebir tercihleriniz arasında yerini alacaktır.

Ürünü incelemek için tıklayın.


63 görüntüleme0 yorum
bottom of page