GİZLİLİK & GÜVENLİK

Sayın Müşterilerimiz,

 

Sitemize üye olurken paylaşmış olduğunuz kişisel bilgileriniz hiçbir 3.parti kuruluş ile paylaşılmamaktadır. Bilgileriniz size daha iyi hizmet verebilmemiz, size özel kampanyalarımızı tarafınız ile paylaşabilmek amacıyla bizlerde bulunmaktadır ve siparişlerinizi takip etmek ve yönetebilmeniz için sitemize üyeliğiniz gerekmektedir. Yine bu bilgiler yalnızca sizler tarafından değiştirilebilmekte ve yönetilebilmektedir.

 

Bizlerden promosyon, kampanya vs. konularında haber alıp almama konusundaki kararınızı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz ve bizlere bildirdiğiniz taktirde talebinizi gerçekleştirebiliriz.

 

Ödeme ve kredi kartı bilgileriniz güvenliğiniz açısından yalnızca bankanız ve sizin aranızdaki ara yüzde yönetilmekte ve tarafımız ile paylaşılmamaktadır.

 

Gizlilik, güvenlik ve dilediğiniz her konu ile ilgili olarak bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Adres: Bağlarbaşı Mah. Sakızağacı Sokak Güneysu İşhanı No:34/B1 Maltepe İstanbul

Telefon: 0216 457 67 42

E-posta adresi: dogunca.pikinini@gmail.com

ÖDEME SEÇENEKLERİ
  • Kredi kartı ile Güvenli Ödeme yapabilirsiniz. Iyzico - Payu TR  Sanal Pos üzerinden online ödemeniz güvenli bir biçimde gerçekleşmektedir, taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  • EFT/Havale ile ödeme bilgilerimiz ise aşağıda ve ödeme sayfasında yer almaktadır.

       Hesap Adı         : Doğunca Tekstil Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

       Banka Bilgileri : Garanti Bankası  Hasanpaşa Şubesi

       IBAN no              : TR31 0006 2000 4130 0006 2987 33

​​

Mağaza Politikası

 
 
Pikinini

çocuk elbiseleri çocuk elbiseleri, mayoral, kostüm, abiye elbise modelleri, bebek doğum günü elbiseleri, çocuk kiyafetleri, çocuk giyim, bebe çocuk, mayoral mont, kız çocuk abiye, bebek giyim modelleri, bebek elbiseleri, bebek abiye, kız bebek kıyafetleri, kız çocuk giyim, çoçuk elbiseleri modelleri ve fiyatları, çoçuk abiye kıyafet, erkek çocuk kıyafetleri, kız bebek giyim, mayoral kaban, bebek kıyafeti, mayoral online, kız çocuk mont, kiz cocuk abiye modelleri, bebek elbise modelleri, kız çocuk abiye elbise, mayoral çocuk mont, çoçuk abiye elbiseleri modelleri, mayoral indirim, çocuk parti elbisesi, çocuk abiyeleri, mayoral kız çocuk, mayoral çocuk giyim, çocuk mont, bebek abiye elbise, kız bebek elbise, mezuniyet elbisesi, çoçuk abiye kıyafet modelleri, kız bebek abiye, mayoral bebek giyim, erkek çocuk kaban, kız çocuk elbise, çocuk abiye modelleri, kız çocuk kıyafet, kiz cocuk abiye elbise, takım elbise damatlık, erkek çoçuk mont fiyatları, sünnet kıyafetleri, çocuk giyim online, abiye çoçuk modelleri, pikinini, 2 yaş abiye elbise, çoçuk için gelinlik modelleri, mayoral erkek çocuk

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge

© 2023 Pikinini. Proudly created with Wix.com