top of page
SİPARİŞ & TESLİMAT BİLGİLERİ

Siparişiniz onay aldıktan sonra onay bilgileri ve kargo gönderi numarasını içeren bir e-posta sizlere iletilmektedir.

Siparişleriniz banka onayı tamamlandıktan sonra en geç 1 gün içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir ve İstanbul içi en geç 2, diğer iller için en geç 5 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Resmi tatiller, Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.

Kargo ücreti 100 TL ve üzeri alışverişlerde tarafımızdan ödenmektedir. 100 TL altı alışverişler için anlaşmalı kargo ücretimiz

9 TL üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Teslim edilen kargo paketinin ve içerisinde yer alan ürünlerin hasar görmüş olması durumunda kargo şirketi çalışanına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

SİPARİŞ İPTALİ & İADE KOŞULLARI

Siparişinizi kargo işlemleri tamamlanmadan önce iptal etmek isterseniz, iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Sipariş ettiğiniz ürünlerde sorun olması durumunda en kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi verilerek ödemenize ait iade tarafınıza yansıtılacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünler için tarafımıza gerekçesi ile birlikte e-posta üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir, onay durumumuza göre iade ürünleri tarafımıza anlaşmalı kargo firmamız "PTT Kargo" ile göndermenizi beklemekteyiz.

İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal ambalaj ve koli içerisinde etiketleri ile birlikte eksiksiz bir şekilde tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Tekrar satılabilir niteliği kaybolmuş, ambalajı olmayan veya bozulmuş ürünlerin iadesini almamız mümkün olmamaktadır. Ürünlere ait fatura mutlaka ürünler ile birlikte gönderilmelidir.

Ürünlerin Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formu maddelerinde yer alan kurallar çerçevesinde kullanılmamış olması ve satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

Yine Satış Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formu’nda yer aldığı üzere “Niteliği itibari ile iade kabul edilemeyecek ürünler yani abiye, takım elbise, özel gün kıyafetleri, ceketler, sünnet kıyafet ve aksesuarları grubundaki ürünler” için iade kabul edilememekte ve yalnızca beden değişimi yapılabilmekte olup, sadece kargo teslim günü geri gönderilmesi koşulu ile beden değişim işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

İade edilecek ürünler tarafımızdan kaynaklı ise iade masrafları tarafımıza, aksi her durumda (beğenmeme, beden uyuşmazlığı, cayma hakkı kullanımı vb.) bu masraflar müşteriye ait olacaktır ve iade masrafları tarafınıza yansıtılarak kalan miktar için geri ödeme yapılacaktır.

İptal & İade işlemleri ödeme şeklinize göre tarafınıza yansıtılacaktır.

Siparişinizde yer alan ürünler iade edildiğinde  yeni oluşan toplam tutar 100 TL’nin altında kalıyorsa kargo masrafı tarafınıza yansıtılarak iade bedeli ödenecektir.

bottom of page